www.sngtedarik.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

E-posta adresinizi, ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun.
Büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat edin.
E-posta adresinizde Türkçe yada özel karakterler bulunmamalı. (Örneğin : ç,ş,ü,ğ,ö,|<> , gibi)
E-posta adresinizi küçük harflerle yazmanız önemlidir. Örneğin Büyük "İ" harfi özel bir karakterdir, küçük "i" harfi geçerli bir karakterdir.

Kargolar bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.
Marmara bölgesi ve büyük şehirlere 1-2 gün içerisinde kargolar ulaşabilmektedir.
Kasaba, köy, belde gibi lokasyonlarda bu zaman kargo firmasına göre de değişkenlik gösterebilmektedir.
 

Sitemizin sağ üst köşesinde ''Kargo Takip'' bölümünden takip edebilirsiniz.

Yurtdışına kargo gönderimiz bulunmamaktadır.

İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo 4.99 TL'den başlamaktadır, ürünün desi büyüklüğüne göre fiyat değişebilir. 99 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ödemenizi 3 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz;

Kredi Kartı

Havale

Kapıda Nakit Ödeme / Kapıda Kredi Kartı

Tüm ürünlerimiz ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte size en yakın yetkili teknik servise teslim edebilirsiniz. Yetkili teknik servis bilgilerine garanti belgesi ve kullanım kılavuzlarından ulaşabilirsiniz. Teknik servisine ulaşım imkanınız olmayan markalar için bu ürünleri bize göndermeniz durumunda ürünler tarafımızdan yetkili servislere sizin adınıza gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise götürmeniz ya da göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Ayıplı satılan ürünlerde gönderi bedeli firmamıza, ayıplı olmayıp garanti süresinde karşılaşılan arızalara istinaden gönderdiğiniz ürünlerin kargo bedeli ise tarafınıza aittir.

Değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza, sizlere gönderim yapmış olduğumuz anlaşmalı kargo ile gönderim yaptığınız takdirde kargo bedeli bebemango.com'a ait olmaktadır.

Değişim için gönderimini sağladığınız ürün tarafımıza ulaştığı an itibariyle, değişim/iade departmanı üç (3) iş günü içerisinde işleminizi sonlandırmış olacaktır.

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri: 
Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 30 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.
30 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ancak 30 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir ya da yerine ürün bedeli kadar hediye çeki alabilirsiniz. Değişimleri mağazalarımızdan da yapabilirsiniz.

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 180 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. 

Anlaşmalı Kargolarımız ile ürünü bize karşı ödemeli olarak geri göndererek iade edebilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyiniz
1-Ürünü size getiren kargo firmasını çağırınız.
2-Faturanızın 1 nüshası ile beraber içine üründeki problemi ve İADE etmek istediğinmizi de yazarak karşı ödemeli olarak faturadaki adrese gönderiniz.
Kredi kartı yada havale ile yapılan iadelerde ise kargonuz ulaştıktan sonraki 1 hafta içerisinde işleme alınacak ve hesabınıza tutar iadesi yapılacaktır.