www.sngtedarik.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

Müslin Battaniye

Bebekler doğdukları andan itibaren hassas yapıları gereği, dikkat edilmesi gerekir. Yediklerinden içtiklerine, yattıkları yerden oyuncaklarına, giyimlerinden örtülerine kadar sağlıklı ve onların hassas yapılarına zarar vermeyecek tercihler yapmak gerekir. Müslin battaniye bu amaçla kullanılan sağlıklı ve konforlu örtülerin başında gelir. Müslin kumaşı, nefes alan yapısı, yumuşaklığı, dayanıklı olması ve kolay temizlenmesi açısından tüm anneler tarafından tercih edilir. Bu kumaş sayesinde bebeğiniz en sağlıklı örtülerle sarıp sarmalanır.

Müslin Battaniye Ne İşe Yarar

Anneler her zaman bebekleri için en iyi isterler. Bu amaçla da onlar için kullanacakları eşyalarda daha hassas davranırlar. Annelerin bebekleri için tercih ettiği kumaşların başında müslin gelir. Sunduğu faydalar sebebi ile bu cins kumaş bebeklerin yattıkları yerden örtündükleri örtüye kadar çok geniş amaçlı olarak kullanılır. Bu kadar çok tercih edilmesi yeni annelerin müslin battaniye ne işe yarar, müslin battaniye nedir sorularını da beraberinden getirir. Yumuşak ve doğal yapısı ile müslin, bebekler için en iyi kumaş cinslerinden biridir. Ayrıca dünya üzerinde en eski kumaşlar arasındadır ki geçmişi antik Mısır’a kadar dayanır. Günümüzde çok amaçlı kullanılan bu kumaş, kundaklardan omuz örtülerine, çarşaflardan battaniyelere kadar çok seçenekler sunar. Her dönemde müslin battaniye kullanımı oldukça fazladır. Farklı ölçülerde sunulması, işlevselliğini artırır. Bu da bebek müslin battaniye çeşitlerinin anne sırt çantalarının vazgeçilmez eşyası haline getirir.

Neden Müslin Tercih Edilmelidir

Müslin battaniye modelleri, bebeklerin hem altına hem de üstüne serilebilir. Müslinin en önemli özelliği kolay temizlenmesi ve dayanıklı olmasıdır. Bebekler sürekli kirlenirler, kendileri kadar eşyalarının da temiz tutulması gerekir. Sık yıkamak birçok eşyanın hasar görmesine neden olmasına rağmen müslin battaniye çeşitleri uzun süre ilk günkü performansı ile annelere hizmet eder. Ayrıca bebekler her şeyi ağızlarına götürürler. Özellikle örtündükleri örtüleri sıklıkla ağızlarına götürerek emerler. Müslin battaniye, sağlıklı yapısı ile bebeklerin zarar görmesini de engeller. Hafif yapıları özellikle sıcak havalarda hem bebeklerinizi bunaltmaz hem de onların olası rüzgâra karşı korunmasını sağlar. Müslin bez battaniye çeşitleri, gerektiğinde emzirme örtüsü, havlu veya güneşlik olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

Birbirinden Şık Müslin Battaniye Modelleri

BebeMango olarak annelere, bebeklerini en güvenli şekilde sarmaları ve örmeleri için birbirinden şık ve uygun müslin battaniye fiyatları ile seçenekler sunuyoruz. Günümüzde çok farklı renk ve desende müslin battaniye bulmak mümkündür. İsterseniz sadece pembe veya mavi yanı sıra griden sarıya kadar seçenekler çok geniştir. Battaniye modelleri, desenleri de renkleri kadar çok çeşitlidir. Kendinden desenli olması yanı sıra sevimli hayvan baskılı modelleri de bulmak mümkün olur. Bütçe dostu müslin battaniye fiyatları da annelerin bu ürünlerden birden fazla almasını kolaylaştırır. Çoklu seçimlerde kirlendiğinde kolaylıkla diğerine geçilerek, bebekler her zaman sağlıklı kumaşlarla bakılır. Müslin battaniye en ucuz seçenekleri için sayfalarımızda yer alan ürünleri incelemeniz yeterlidir.

Farklı Müslin Battaniye Ölçüleri İhtiyaçları Karşılar

Müslin battaniye modelleri, birbirinden farklı ölçülerde sunulur. Bu da annelerin ihtiyaçlarına göre seçim yapmalarını kolaylaştırır. En fazla tercih edilen müslin battaniye ölçüleri arasında 120x100 cm ve 90x90 cm ölçüleri yer alır. Bazı müslin battaniye seçenekleri 70x50, 90x110, 90x75 veya 120x120 cm gibi farklı ölçülerde sunulur. Bunların kumaşlarının kalınlıkları da farklı olabilir. Bu tarz detaylar müslin battaniye fiyatları seçeneklerini etkiler. Ürünlerden istenilen performansın alınması için ölçülerine dikkat ederek alınması önemlidir. Küçük olan battaniye seçenekleri gerektiğinde emici bir havlu, pusette güneşten koruyan bir gölgelik ya da alt değişme bezi olabilir. İhtiyacınız olan müslin battaniye modellerine BebeMango farkı ile ulaşabilir, güvenle satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.