www.sngtedarik.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

Emzirme Atleti

Emzirme atleti, doğumdan sonra annelerin bebeklerini kolay emzirebilmeleri için işlevsel kıyafetlerden birisidir. Müstakbel annelerin doğumdan sonra başlayan yoğun günlerinde kullandıkları araçlardan giydikleri kıyafetlere kadar her şey onların işlerini kolaylaştırmak amaçlı tasarlanır. Yeni anneleri ise en zorlayan durum, bebeklerini emzirdikleri zamanlaradır. Pratik ve konforlu bir kullanım sunan bu atletler, annelerin her ortamda bebeklerini kolayca emzirmelerine olanak verir.

Emzirme Atleti Nasıl Kullanır

Günümüzde birçok emzirme atleti modeli bulunur. Farklı tarz ve niteliklerde olsa da temelinde kullanımı aynıdır. Bu atletle doğrudan çıplak vücuda giyilmesi gerekir. Bu destekli emzirme atleti, hem sutyen hem de atlet görevi görür. Bu sebeple içerisine ekstra bir atlet veya sutyen giyilmesine gerek yoktur. Bu atletler sade ve konforlu bir yapıdadır. Emzirme sırasında atletin göğüs kısmının açılması ile bebeklerinizi kolayca emzirilirsiniz. Açılıp kapanma mekanizması çıtçıt, klips tarzı malzemelerden olup, dayanıklıdır. Emzirme sütyeni, annelerin emzirme dönemleri boyunca rahat etmelerini sağlayan bir parça olur. Tüm atletler doğal malzemelerden annelerin sağlığı düşünülerek üretilir. Bu açıdan güvenli bir kullanım da sunar.

Kullanımı Kolay Emzirme Atleti Özellikleri

Bebeklerini emzirmek isteyen anneler, klasik atlet giydiklerinde atletlerini yukarı çekmek durumunda kalırlar. Bu şekilde kıyafetler annenin boyun kısmında toplandığından bebeğini doğru şekilde emzirememesi yanı sıra iyi bir görünüm de sunmaz. Emzirme atletlerinin sadece göğüs kısmı hareketlidir. Ayrıca hem sutyen hem de atlet olarak kullanılması onların kullanımını da kolaylaştırır. Açılır kapanır kısımda çıtçıtlar veya klipsler efektif kullanım sunar. Ayrıca göğüs çıkış pencere kısımlarında da dikiş bulunmaz. Emzirme sütyeni modelleri, annelerin sağlığı ve rahatı için pamuk gibi doğal kumaşlardan tasarlanır. Esnek yapıdadır ve farklı bedenleri bulunur. Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Esneyen yapısı sayesinde de kolaylıkla giyilip çıkartılabilir. Bu atletler toparlayıcı korselerle dahi kolay şekilde bir arada kullanılabilir.

Emzirme Atleti Model Seçenekleri

Emzirme atleti modelleri, temel amacı annelerin bebeklerini kolay, rahat ve konforlu şekilde emzirmeleridir. Genel olarak tasarımları ayrılsa da ufak tefek değişiklikler ile işlevsel kullanım sunar. Bu atletlerde sıklıkla askının genişliği, rengi, kilit sistemi değişir. Bazı modellerinde nakış ve dantel eklenerek daha şık bir görünüm elde edilir. Renk seçenekleri olması annelerin her türlü kıyafetlerine uygun emzirme atleti bulmasını kolaylaştırır. Emzirme atleti fiyatlarını etkileyen unsur da markaları kadar bu ufak tefek değişikliklerdir. Sağlıklı ve konforlu kullanım sunması açısından pamuklu ve esnek yapıdadır. Boyları klasik atletler gibi standarttır. Bazı emzirme atleti modelleri body şeklinde de olabilmektedir. Yani alt kısmından vücudu sararak, çıtçıtlar ile kapanır. Atlet kullanmak istemeyen anneler için ayrıca emzirme sütyeni olacakta sadece sutyen modelleri de bulunur. Bu sutyenlerinde işlevi atletler ile aynıdır. Farklı beden ölçüleri bulunur. Genel olarak bu atletler beyaz, siyah ve ten rengi olarak üretilir. Bazı modellerin alt kısımları dar olabildiği gibi bol olan modelleri de sıklıkla tercih edilir.

Bebemango Hem Bebekler Hem de Anneler Rahat Kıyafetler Giyiyor

BebeMango olarak, annelerin bebeklerini rahat şekilde emzirebilmesi için birçok atlet ve sutyen seçenekleri ile hizmet sunuyoruz. Sayfalarımızda bütçenize uygun emzirme atleti en ucuz seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Emzirme atleti fiyatları markalara olduğu kadar markaların sunduğu modellere göre de değişiklik gösterir. Ancak genel olarak bütçe dostu olan fiyatları sayesinde, anneler birbirinden farklı modelde atlet alma imkanı bulabilirler. Bu şekilde her kıyafetlerine uygun atlet ve sutyen seçenekleri ile rahat şekilde bebekleri ile seyahat edebilir, her yerde bebeklerini kolayca emzirebilirler.