www.sngtedarik.com
0 Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!

Şirketimiz 1977 senesinde Tahsin Güler Kuruculuğunda, İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesinde Zümrüt Tuhafiye ve Aksesuar olarak temelleri atılıp, 1998 senesinde Sinan Güler önderliğinde Zümrüt Bebek & Çocuk ürünleri olarak, Anne-Bebek- Oyuncak serüvenine adım atmıştır.

Zümrüt Bebe ve Çocuk Ürünleri perakende sektöründe yüksek ivmede başarı sağlarken, dijitalleşen ve akabinde buna yönelik sürekli gelişime açık olan E-Ticaret sistemini gözlemleyerek, 2012 senesinde yeni yüzü ve yeni ticaret anlayışına hüküm sürmek ilkesine dayanarak SNG Dış Ticaret Limited Şirketi olarak E-Ticaret sektörüne giriş yapmıştır.

SNG Dış Ticaret Limited Şirketi olarak toplamda 1300m2 kapalı alanda, ebeveynlerimiz tarafından sıklıkla talep edilen, bilinen 50’yi aşkın marka ve 5000 çeşit ürün eşliğinde E-Ticaret Türkiye Genel Tedarikçisi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Partnerlik yapmış olduğumuz 150’yi aşkın E-Ticaret firması ile ebeveynlerin ihtiyacına yönelik talepleri doğrultusunda, ürün gamımızı sürekli genişletip, stoklarımızı ise anlık olarak en güvenilir biçimde yazılımsal iletişim ağı olan xml sistemi ile veri akışını sağlamaktayız.

Vizyonumuz güvenilir ticaret ve gelişimde sınır tanımayan bir marka değerine ulaşmaktır. Misyonumuz ise sürekli gelişen ve globalleşen E-Ticaret Dünyasında, siz değerli müşterilerimize yenilikçi, güvenilir ticaret anlayışı sunmaktır.

Beraberce nice güzel başarılara destek olmamız dileğiyle...